Hakkımızda

KÖKLÜ BİR AİLE YEPYENİ BİR KİMLİK

Genç arkadaşım;
İyi Dersler Özel Öğretim Kursları, 24 yıllık eğitim ve yayıncılık tecrübesine sahip Eksen Yayıncılığın siz öğrencilerimiz için kurduğu başarı odaklı bir eğitim kurumudur. İyi Dersler, kaygılarını anlıyor ve sana çözüm yolları sunuyor. İyi Dersler senin yeteneklerini ve bireysel farklılıklarını önemsiyor, sana özgü eğitim yaklaşımları sunuyor. Uygun şartların hazırlanması ve yeterli süre verilmesi halinde tüm derslerde başarılı olabileceğine inanıyor. Başlamak ve başarmak için ihtiyacın olan tek şey İyi Dersler.

 

YENİLİKÇİ EĞİTİM MODELİ TAM ÖĞRENME

Tam Öğrenme Modeli; Kitlesel öğrenmeler de göz ardı edilen bireysel farklılıklardan ve değişik
sebeplerden kaynaklanan eksik öğrenmelerin ek zaman ve öğrenme imkanları sağlandığında hemen hemen öğrencilerin öğretilmek istenen tüm konuları öğrenebilecekleri hedefine dayanır. İyi Dersler Özel Öğretim Kursları öğrencilerine alanında deneyimli profesyonel eğitim kadrosu, güçlü yayın desteği, akıllı tahta ile donatılmış teknolojik derslikler ve etkin rehberlik hizmetleri ile tam öğrenme modelini sunar.

 

SİSTEMATİK VE KAPSAMLI YAYINLAR

Eksen Yayıncılığın 24 yıllık tecrübesi ile harmanlanan yayınlarımız planlama, keşfetme, pekiştirme basamaklarıyla öğrencilerimize okul derslerinde destek olmakta ve sınavlarına mükemmel bir hazırlık süreci sunmaktadır.

 

TEKNO EĞİTİM DERSLİKLERİ

İyi Dersler Özel Öğretim Kursları günümüz teknoloji çağına uygun teknolojik imkanlar sunmaktadır. Akıllı tahta, uygulamalarımız öğrencilerimizin konuları daha iyi öğrenmelerini, bol soru çözümlerini sağlayan önemli bir araçtır.

  • Paylaş

İyi Dersler'e Katılın

Bizimle iyiyi keşfetmeye hazır mısınız?

Kayıt Bilgi Formu / Kariyer / Bize Yazın